Aktuality

1.02.2017

Mediální podpora Vašich sportovních akcí

 

Využijte možnosti mediálně podpořit Vaše sportovní akce v regionálních Denících vydavatelství Vltava-Labe-Media, se kterým ČUS uzavřela prohloubení spolupráce. Cílem je více informovat o sportovních událostech v našich regionech. 

 

Jako organizátoři sportovních akcí posílejte do regionálních redakcí Deníků pozvánky (nejlépe už textově zpracované) a co nejdříve po skončení akce také zpravodajství, výsledky a kvalitní ilustrační fotografie. Redaktoři se Vám budou snažit maximálně vyjít vstříc a v mnoha případech určitě dorazí i osobně.

  

Kontakty na redaktory Deníku - Plzeňský kraj
Redakce Jméno Tel. číslo sport.ZC@denik.cz
Kraj, Plzeň Václav Vacek 602664472 Vaclav.Vacek@denik.cz
Kraj, Plzeň Karel Sopr 724026624 Karel.Sopr@denik.cz
Kraj, Plzeň Martin Švec 724919983 Martin.Svec@denik.cz
Kraj, Plzeň Ivan Tafat 724941220 Ivan.Tafat@denik.cz
Plzeň Dominik Rejthar 721007010 dominikrejthar@seznam.cz
Tachov Jiří Kohout 602661178 Jiri.Kohout@denik.cz
Domažlice Václav Tauer 602661175 Vaclav.Tauer@denik.cz
Klatovy Tomáš Kanta 724985839 Tomas.Kanta@denik.cz
Rokycany Václav Havránek 602661173 Vaclav.Havranek@denik.cz

Soubory ke stažení


Nový formulář_Informace o zpracování osobních údajů


Nový formulář_Souhlas o zpracování osobních údajů pro marketingové účely


Odpovědi na otázky k problematice GDPR


Nové GDPR - Vzorový záznam o činnostech zpracování osobních údajů klubu


Nové GDPR - vzorová deklarace pro klub


Nové GDPR - metodické pokyny k dokumentům


GDPR - informace pro sdružené subjekty 14.5.2018


GDPR - A - Doporučení a základní pravidla


GDPR - B - Odpovědi na nejčastější otázky


GDPR - C - Vzorový formulář